Se ruleaza la TV o reclama la Mars veche de vreo 12-13 ani. Asa e la noi, in 2011 apar si la noi lucruri care la altii au fost cu multi ani inainte. Cu toate acestea batoanele Mars sunt cele mai bune batoane de ciocolata iar caramelul este impresionant.
Se afișează postările cu eticheta reclama mars 2011. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta reclama mars 2011. Afișați toate postările
Abonați-vă la:
Postări (Atom)