Se ruleaza la TV o reclama la Mars veche de vreo 12-13 ani. Asa e la noi, in 2011 apar si la noi lucruri care la altii au fost cu multi ani inainte. Cu toate acestea batoanele Mars sunt cele mai bune batoane de ciocolata iar caramelul este impresionant.
Se afișează postările cu eticheta batoane de ciocolata. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta batoane de ciocolata. Afișați toate postările
Abonați-vă la:
Postări (Atom)