Se afișează postările cu eticheta restaurant la noi acasa emisiune. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta restaurant la noi acasa emisiune. Afișați toate postările

Cafeaua de dimineata Kanal D

Un show matinal la Kanal D, Cafeaua de dimineata. Nu stiu de ce au avut ideea cei de la Kanal D de a baga o emisiune matinala cand stiu ca dimineata este acaparata de Stirile Protv si Neata cu Razvan si Dani. Din partea mea mai bine lasau reluarile la episoadele turcesti dimineata. 
Cafeaua de dimineata va fi prezentata de Andrei Duban si Ingrid Bisu, o fata foarte frumoasa alesi prin casting acu cateva luni. N-o sa tina mult, Andrei Duban va fi dat afara si Ingrid va pleca la o alta televiziune. 
foto: kanald.ro

Restaurant la noi acasa de pe Kanal D cu Gheorg

Gheorg iti prezinta Restaurant la noi acasa o emisiune ce seamana izbitor cu Cireasadepetort
O familie de vedete şi o familie de oameni obişnuiţi se întrec în cea mai nouă competiţie tv: acestea au la dispoziţie 3 zile pentru a-şi transforma casa într-un restaurant. Premiul: bacşişurile pe care clienţii le lasă dar şi o săptămână de vis într-o destinaţie superba.
Concurenţii sunt urmăriţi timp de 72 de ore din momentul în care primesc plicul emisiunii în care se află 2000 de lei şi până în clipa în care ultimul client părăseşte restaurantul improvizat în propria lor casă. La prima vedere, organizarea
unui restaurant pare simplă însă în clipa în care tu eşti cel care trebuie să se ocupe de absolut orice detaliu, şi mai mult decât atât să te şi încadrezi într-un buget strict- provocarea creşte exponenţial.
 
© 2013 10 Bani. Politica de securitate Google