Se afișează postările cu eticheta indemnizatie crestere copil 2011. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta indemnizatie crestere copil 2011. Afișați toate postările

Indemnizatie crestere copil in 2011 - cat mai e si cat va mai fi

Statul pregateste marlaneste un lege prin care indemnizatia pentru cresterea copilului sa nu mai fie acordata pe 2 ani ci pe 1 an iar valoarea minima va fi de 750 lei si maxim 4000 lei. Ce parere aveti despre indemnizatie crestere copil in 2011? Se va adopta noul proiect sau nu?
 
© 2013 10 Bani. Politica de securitate Google